ربات نمایشگاهی

ربات نمایشگاهی

ساخت ربات نمایشگاهی تلگرام

ربات نمایشگاهی
کانال و ربات خبری تلگرام
ربات تلگرامی نمایشگاه

ربات نمایشگاهی دیگر چیست؟ امکانات این ربات چیست؟ باز هم تلگرام رباتی بی نظیر ارائه داده است. رباتی که کارایی و امکانات بسیاری دارد. در این مقاله قصد دارم تا شما را با ربات نمایشگاهی تلگرامی آشنا کنم پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

همین حالا طراحی و ساخت ربات نمایشگاهی خود را به دست ما بسپارید.

طراحی و ساخت ربات نمایشگاهی تلگرام

شاید بتوان گفت که در کشور ایران سالانه هزاران نمایشگاه برگزار میشود. این نمایشگاه ها شامل نمایشگاه کتاب، نمایشگاه لباس، نمایشگاه گل و گیاه، نمایشگاه لوستر و دیگر نمایشگاه ها
و هزاران نفر به بازدید از این نمایشگاه ها میروند. چه بهتر می باشد که نقشه و بوروشوری از قبل داشته باشیم تا هنگامی که به نمایشگاه میرویم به راحتی بتوانیم غرفه ها را پیدا نماییم و از همه مهمتر اینکه از قبل بتوانیم اطلاعاتی در رابطه با کلیت نمایشگاه و اطلاعاتی در رابطه با غرفه ها داشته باشیم؟!

از این به بعد می توانید به راحتی با کمک تلگرام و ربات های تلگرامی هر گونه اطلاعاتی که در رابطه با نمایشگاه ها میخواهید بدست اورید.

تصمیم داری ربات نمایشگاهی را سفارش بدهید؟
برای سفارش این ربات قصد داری تا از تیم شعبه مجازی کمک بگیری؟
بهترین راه سفارش وب سایت شعبه مجازی می باشد.

امکانات ساخت ربات نمایشگاهی

این ربات تنها برای استفاده کاربران نمیباشد، بلکه اگر شما غرفه ایی در نمایشگاه ها داشته باشید می توانید به راحتی با کمک این ربات محصولات و خدمات خود را ارائه بدهید و برای خود تبلیغ مایید تا کاربران با کمک این ربات بتوانند با غرفه و خدمات شما آشنا شوند در نتیجه به میزان فروش شما اظافه می شود و این دقیقا همان چیزی می باشد که مدیران به دنبالش هستند.

!! راه های ارتباطی جهت ارتباط با تیم شعبه مجازی چیست؟ !!
!! تماس با یکی از شماره های زیر !!
!!یکی از راه های ارتباطی شما با مهندسین برنامه نویس شعبه مجازی می باشد !!
!!شماره تماس ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۳۴۸۷!!
!!شماره موبایل مهندس گودرزی: ۰۹۱۲۰۳۹۳۴۸۷!!

برنامه نویسی ربات نمایشگاهی

این ربات به گونه ایی طراحی و برنامه نویسی شده است که هم به نیاز های کاربران پاسخ صحیح و کامل دهد و نیاز های کاربر را رفع نماید و هم نیاز های یک مدیر را رفع نماید و در افزایش میزان فروش خدمات و محصولات به میدارن کمک نماید.

پس همین حالا این ربات را سفارش دهید.

در ادامه میخواهم برای شما ربات نمایشگاهی که اطلاعات محصولات و غرفه های نمایشگاه کتاب را در خدمت کاربران گذاشته است را معرفی نمایم.

ربات تلگرام نمایشگاهی نمایشگاه کتاب تهران

در سال های گذشته انواع اپلیکیشن ها و وب یسایت ها برای نمایشگاه ها طراحی شد اما هر بار با یک مشکل فنی و یک نقصی روبه رو می شد. اما امسال تلگرام به هماره ربات هایش به کمک آمد و بهترین ربات را در اختیار کابران و بازدید کنندگان عزیز قرار داد. به گونه ایی که تا کنون این ربات نمایشگاهی تلگرامی دچار هیچ نقص و مشکلی نشده است. و این همان چیزی می باشد که به تمامی نیاز های کابران و حتی مدیران پاسخ مثبت می دهد.

پیشنهاد ویژه مهندس گودرزی = ساخت ربات نمایشگاهی
راه های ارتباطی با مهندس گودرزی و تیم فنی برنامه نویسی شعبه مجازی : وب سایت شعبه مجازی

امکانات

  • جستجو صدها هزار عنوان بر اساس کتاب، ناشر و موضوع
  • آدرس دهی نمایشگاه کتاب بر اساس ناشران بر روی نقشه نمایشگاه کتاب
  • دسترسی به آخرین اخبار نمایشگاه کتاب تهران.
  • ایجاد علاقه مندیهای و لیست خرید کتاب
  • طراحی بسیار جذاب و رابط کاربری تعاملی
  • تأیید شده توسط موسسه نمایشگاه‌های بین المللی ایران
  • اپیلکیشن مخصوص نمایشگاه کتاب تهران

ربات نمایشگاهی چیست؟

با گذشت زمان و پیشرفت و همه گیر شدن فضای مجازی به این نتیجه و باور رسیده ایم که پیام رسان تلگرام بسیار کاربردی و عالی می باشد و در واقع امروزه پیام رسان تلگرام پاسخ گو نیم بیشتری از سوالات کاربران می باشد. به همین علت به تازگی رباتی جدید با نام ربات نمایشگاهی منتشر شده است که واقعا بی نیاز می باشد و بهترین و با اهمیت ترین ویژگی این ربات این مورد می باشد که ان ربات همزمان هم به کمک مدیران و مسئولان غرفه های نمایشگاه آمده است.

ربات تلگرام مخصوص نمایشگاه کتاب تهران

برای شما ربات نمایشگاهی، نمایشگاه کتاب را توضیح میدهم تا بیشتر با این ربات و ویژگی هایش آشنا بشوید. شما اگر این ربات را سفارش بدهید و به روی تلگرام خود نصب نمایید و با شروع کار با این ربات خواهید دیدن که به راحتی همه چیز را در اختیار و در دسترس شما عزیزان قرار داده است.
به طور مثال : بعد از ورود به ربات و انتخاب گزینه  شروع فهرستی برای شما نمایش داده میشود. که می توانید در این فهرست نام غرفه را جست و جو نمایید و سپس می تونید کتاب مورد نظر و ناشر مورد نظر خود را انتخاب نمایید و هنگامی که شما محصول مورد نظر خود را با کمک این ربات یافتید می توانید مستقیم به سراغ غرقه بروید و راحت کتاب مورد نظر خود را خریداری نمایید و این کار باعث می شود تا در زمان خود خیلی خوب سرفه جویی نمایید و وقت خود را برا ییافتن غرفه و ناشر و کتاب مورد نظر هدر ندهید.

ویژگی های ربات تلگرامی نمایشگاه

تمامی مواردی که در رابطه با ربات نمایشگاهی، نمایشگاه کتاب برای شما بازگو کردیم در رابطه با ربات نمایشگاهی، نمایشگاه گل و گیاه و نمایشگاه غذا و غیره نیز صدق می کند و به همین صورت می باشد.

 

0نظرات
دیدگاه خود را بنویسید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + نوزده =