ربات خبری

ربات خبری

ساخت ربات خبری

ربات خبری
ساخت ربات تلگرام خبری و تبلیغاتی
طراحی ربات تلگرام
ساخت ربات هوشمند تلگرام
سفارش ربات
ربات خبری
طراحی و برنامه نویسی ربات تلگرام
طراحی ربات خبری
طراحی ربات تلگرام

 

سفارش ساخت ربات تلگرام

این بار هم قصد داریم ربات تلگرامی را به شما معرفی نمایم که کاربرد های بسیاری دارد و علاوه بر کاربرش در تلگرام برای انواع وب سایت های خبری نیز کاربرد دارد. ای دیگر چه رباتی می باشد؟ ربات خبری تلگرام رباتی می باشد که در هر زمینه ایی اطلاعات و اخبار را به شما می دهد و همچنین در سایت های خبری بسیار کاربرد دارد.

ربات خبری تلگرامی

بدون شک همه امروزه با پیام رسان تلگرام آشنایت دارند و می دانند ک چه کاربرد های بی نظیری دارد. این پیام رسان به دلیل محبوبیتش همواره در حال به روز رسانی خودش می باشد. امروزه نیم بیشتری از افراد ایرانی عضو ای فعال تلگرام هستند و همچنین نیمی از خبر ها و وقایع را در وجود کانال ها یتلگرامی متوجه می شوند. اما اکثرا کانال ها و گروه ها ممکن است خبر را دیر انتشار بدهند. پس چگونه با کمک تلگرام از اخبار روز باخبر باشیم؟

سفارش ربات تلگرام خبری

پاسخ شما اینجاست!!! با کمک ربات خبری دیگر می تونید از بهروز ترین اخبار باخبر باشید و جز اولین افرادی باشید که خبر را میشنوید. این ربات به گونه ایی طاحی شده است که تمامی خبر های روز را به اطلاع شما عزیزان میرساند. تنها کافیست با این ربات را به تیم شعبه مجازی سفارش دهید تا به صورت کاملا اختصاصی برایتان طراحی و ساخته شود.

همین حالا طراحی و ساخت ربات خبری خود را به دست ما بسپارید.

طراحی ربات خبری

بعد از سفارش ربات و تحویل ان باید با کمک تیم پشتیبانی شعبه مجازی ربات را به روی تلگرام خود نصب و فعال نمایید. سپس با وارد شدن در ربات و انتخاب گزینه شروع دیگر می توانید به راحتی و در هر جایی که هستید از به روز ترین اخبار باشید.به طور خلاصه ربات تلگرام تکه کدی است که بر اساس تنظیمات از پیش تعیین شده که در اختیار کاربر قرار دارد، فعالیت خاصی، مانند ارسال پیام را به صورت خودکار انجام می‌دهد، در حقیقت ربات تلگرام تقریبا محدودیتی در انجام فعالیت مرتبط با تلگرام ندارد.

سفارش ربات اختصاصی تلگرام
طراحی ربات های حرفه ای تلگرام‎
لیست قیمت ربات تلگرام
ساخت ربات پیشرفته تلگرام

 

طراحی ربات خبری تلگرام

ربات خبری تلگرام ابزاری می باشد برای دریافت اخبار دلخواه شما در ربات های تلگرام، با امکان این که می توانیدخبر را با دوستان خود و یا دیگر گروه ها به اشتراک بگذارید. این ربات خبری تلگران بیشتر از 10 موضوع دارد که با انتخا بهر یک کمی توانید جدید تریناخبارش را ببینید. از دکمه های تشکیل دهنده ی این ربات عبارتند از: اخرین اخبار، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، ورزش، جامعه، دانش، بین الملل، ارتباط با ما و فناوری اطلاعات.

تصمیم داری ربات خبری را سفارش بدهید؟
برای سفارش این ربات قصد داری تا از تیم شعبه مجازی کمک بگیری؟
بهترین راه سفارش وب سایت شعبه مجازی می باشد.

راهنمای کار با ربات خبری تلگرام

ایتدا شما باید برنامه پیام رسان تلگرام را به روی گوشی خود نصب نمایید . سپس ساخت ربات خبری تلگرام را به تیم شعبه مجازی سفارش دهید. بعد از نصب آن به روی تلگرام خود وارد صفحه ربات شوید. سپس گزینه شروع را انتخاب نمایید. حالا برای شما صفحه ایی از گزینه های مختلف نمایش داده می شود که با توجه به نیاز خود می توانید هر کدام را که می خواهید را انتخاب نمایید.

!! راه های ارتباطی جهت ارتباط با تیم شعبه مجازی چیست؟ !!
!! تماس با یکی از شماره های زیر !!
!!یکی از راه های ارتباطی شما با مهندسین برنامه نویس شعبه مجازی می باشد !!
!!شماره تماس ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۳۴۸۷!!
!!شماره موبایل مهندس گودرزی: ۰۹۱۲۰۳۹۳۴۸۷!!

با زدن هر کدام از دکمه ها، وارد دسته بندی مورد نظر می شود و می توانید اخباز مربوط به آن را خوانده و با زدن دکمه بعدی خبر بعدی برای شما ازسال می شود و همچنان تا اخرین اخر ها ادامه پیدا می کند. در این جا تصاویری از ربات را مشاهده می کنیم.

پیشنهاد ویژه مهندس گودرزی = ساخت ربات خبری
راه های ارتباطی با مهندس گودرزی و تیم فنی برنامه نویسی شعبه مجازی : وب سایت شعبه مجازی

 

امکانات:

مورد استفاده برای سایت های خبری
امکان اتصال به سایت های خبری بزرگ
امکان اتصال به سیستم مدیریت محتوای وردپرس
امکان اتصال به ار اس اس و دریافت اطلاعات
امکان تعریف دسته های خبری

 

 

0نظرات
دیدگاه خود را بنویسید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − دو =