ربات تبلیغاتی

ربات تبلیغاتی

ساخت ربات تبلیغاتی

ربات تبلیغاتی
بات ساز 
ساخت ربات پیشرفته تلگرام
ساخت ربات تلگرام
آموزش ساخت ربات پیشرفته تلگرام
آموزش تصویری ساخت ربات تلگرام در گوشی اندروید
سفارش ساخت ربات تلگرام
ساخت ربات تلگرام با php
ساخت ربات آنلاین تلگرام

ربات تبلیغاتی تلگرام

آیا می دانید ربات تبلیغاتی تلگرام چیست؟ و چه کارایی داد؟ آیا مزیت های این ربات تلگرامی را می دانید؟ با ما همراه باشید تا در ادامه به شما این ربات عالی را معرفی نماییم.

در دنیای تکنولوژی و فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی تبلیغات حرف اول را می زنند. همه کار ها چه در دنیای مجازی و چه در دنیای واقعی بر پای تبلیغات پیش می رود. شما اگر به تازگی کسب و کاری را آغاز کرده باشید برای آنکه خود را به افراد بشناسونید باید تبلیغات کنید وخودتون رو به همه معرفی نمایید هچنین ممکن است دارای کسب وکار باشید و بخواهید تعداد مشتری و فروش را زیاد نمایید باز هم باید از تبلیغات کمک بگیرید. تبلیغات همواره در روند انجام امور کسب و کار می باشد.

همین حالا طراحی و ساخت ربات تبلغاتی خود را به دست ما بسپارید.

تبلیغات در تلگرام

هزینه تبلیغات بسیار می باشد، شاید در ابتدای شروع کار خود نتوانید هچین هزینه ایی را برای تبلیغات کسب و کار و گسترش کار خود بدهید.

چاره چیست؟
چه باید کنیم؟
چگونه با کمترین هزینه تبلیغات عالی داشته باشیم؟
با ما همراه باشید تا در ادامه به شما بگویم که چگونه می توانید برای کسب و کار خود تبلیغات داشته باشید…

آموزش ساخت ربات تبلیغاتی تلگرام به صورت رایگان
آموزش تصویری ساخت ربات تلگرام  تبلیغاتی
آموزش ساخت ربات تلگرام به شکل تصویری 

طراحی ربات تبلیغاتی تلگرام

قبل از معرفی راه تبلیغات رایگان می خوام کمی در رابطه با تلگرام برایتان بگویم. همان طور که می دانید تلگرام یکی از پیام رسان هایی می باشد که بیش از 8 درصد از کل افراد عضو این پیام رسان هستند و نیم بیشتری عضو فعال این پیام رسان هوشمند هستند. تلگرام قابلیت های بسیاری دارد که همین علت باعث افزایش روز افزون تداد کاربران تلگرامی شده است. دو تا از بهترین قابلیت ها و ویژگی های تلگرام ساخت و ایجاد و مدیریت گروه و کانال می باشد. موضوع کانال و گروه هر چیزی می تواند باشد، اما مهم بازده این گروه و کانال می باشد که میزان این بازده بستگی به تعداد کاربران دارد.

تصمیم داری ربات تبلیغاتی  را سفارش بدهید؟
برای سفارش این ربات قصد داری تا از تیم شعبه مجازی کمک بگیری؟
بهترین راه سفارش وب سایت
 شعبه مجازی می باشد.

چگونه در تلگرام افزایش ممبر داشته باشیم؟

به زبان ساده و در یک جمله کوتاه می گویم که بهترین و راحت ترین راه برای افزایش ممبر در تلگرام استفاده از ربات تبلیغاتی تلگرام می باشد. شما با کمک این ربات می توانید به راحتی کانال و گروه و کسب و کار خود را تبلیغ نمایید. بهترین راه برای استفاده از این ربات این می باشد که در ابتدا برای کسب و کار خود یک کانال و یا گروه ایجاد نمایید، سپس ربات تبلیغاتی تلگرام را عضو این کانال نمایید و با کمک این ربات کانال خود را تبلیغ نمایید و تعداد ممبر را افزایش دهید. این افزایش ممبر باعث می شود تا افراد بیشتری با نوع کسب و کار شما اشنا شوند در نتیجه میزان فروش و سود بالا میرود.

مزایای خرید ربات تبلیغاتی تلگرامی چیست؟

  1.  افزایش ممبر تلگرام
  2.  بالا بردن سین
  3.  شرکت در چالش ها
  4. -کسب درآمد با ربات
  5.  و غیره …

!! راه های ارتباطی جهت ارتباط با تیم شعبه مجازی چیست؟ !!
!! تماس با یکی از شماره های زیر !!
!!یکی از راه های ارتباطی شما با مهندسین برنامه نویس شعبه مجازی می باشد !!
!!شماره تماس ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۳۴۸۷!!
!!شماره موبایل مهندس گودرزی: ۰۹۱۲۰۳۹۳۴۸۷!!

ارسال تبلیغات به سوپر گروه های تلگرام

تلگرام در حال حاظر یکی از پرطرفدارترین پیام رسان ها در کشور ایران شناخته شده است که میلیون ها کاربر دارد. و بسیاری از همین راه دارای شغل هستند و در حال کسب درامد هستند. به طور مثال شما می توانید با یک شبکه یا کانال راه اندازی نمایید و پست هایی که در کانال و یا گروه خود انتشار میدهید را با کمک این ربات در سوپر گروه ها انتشار دهید و همین امر باعث می شود تا بازدید پست ها ی شما افزایش یابد و همچنین نیمی از بازدید کنندگان به کانال شما بی آیند و عضو کانال شما بشوند. پس همانطور که می بینید کار با این ربات اصلا سخت نمی باشد.

مزایای استفاده از ربات تبلیغاتی

  1. افزایش فروش محصولات شما
  2. افزایش ممبر تلگرام
  3. افزایش بازدید تلگرام
  4. افزایش لایک تلگرام
  5. برند سازی در دنیای مجازی

پیشنهاد ویژه مهندس گودرزی = ساخت ربات تبلیغاتی
راه های ارتباطی با مهندس گودرزی و تیم فنی برنامه نویسی شعبه مجازی : وب سایت شعبه مجازی

ارسال تبلیغات به پی وی افراد در تلگرام

تبلیغات در تلگرام روش های مختلفی دارد. یکی از راه های تبلیغات در تلگرام ارسال پست های کانال به پی وی کاربران می باشد. می توان گفت که این راه یکی از بهترین راه ها نیز می باشد. اما اگر بخواهید خودتان این کار را انجام بدهید شاید نتوانید و اگر هم بتوایند بسیار کار سخت و زمان بری می شود و همچنین شما به پی وی همه کاربران تلگرام دسترسی دارید تا بتوانید به راحتی کانال خود را تبلیغ نمایی. چاره چیست؟ استفاده از ربات تبلیغاتی. بله شما با کمک این ربات می توانید به راحتی کانال خود را به پی وی همه کاربران تلگرامی ارسال نمایید.

 

 

0نظرات
دیدگاه خود را بنویسید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 7 =