ربات بازاریابی

ربات بازاریابی

ساخت ربات بازاریابی

ربات بازاریابی
ربات بازاریابی ست آوردن بیش از 100 فالور در روز
ربات بازاریابی برای تجربه محاوره ای کاربر 
بازاریابی
ربات حرفه ای مدیریت و بازاریابی
بازاریابی اینترنتی
ساخت ربات

بازاریابی تلگرامی

ممکن است کلماتی به گوشتان بخورد که واقعا تعجب نمایید و با خود بگویید مگر با تلگرام هم می شود این کار را انجام داد؟! بله امروزه با تلگرام شما هر ناممکنی را می توانید ممکن نمایید. تلگرام یکی از پرقدرت ترین و پیشرفته ترین پیام رسان ها می باشد که نیم بیشتری از مردم ساکن در ایران از این پیام رسان استفاده می کنند. در خیلی از کشور های دیگر نیز از این پیام رسان استفاده می کنند اما در ایران بیشتر مورد استفاده قرار گرفته است.

با ما همراه باشید تا شما را با یکی دیگر از ربات های تلگرامی آشنا نماییم که بسیار کاربرد دارد.

همین حالا طراحی و ساخت ربات بازاریابی خود را به دست ما بسپارید.

طراحی ربات بازاریابی

اگر جز کاربران فعال تلگرام باشید حتما باید بدانید که نیمی از افراد از طریق تلگرام دارای شغل و کسب و کار هستند و در حال کسب درآمد. خیلی از مدیران شرکت ها دارای گروه و کانال های تلگرامی نیز هستند که توانسته اند با کمک تبلیغات در کانال خود درآمد و فروش خود را بیشتر نمایند. ما یک راه عالی به شما عزیزان معرفی می کنیم، که با کمک این راه می توانید روز به روز تعداد ممبر و اعضای فعال خود را بیشتر نمایید و در نتیجه فروش و سود شما بیشتر می شود. این راه ثبت سفارش جهت ساخت ربات بازاریابی تلگرام می باشد.

برنامه نویسی ربات بازاریابی

باری دیگر تیم برنامه نویسی شعبه مجازی بهترین و قدرتمندترین و پرفروش ترین ربات تلگرامی را طراحی و برنامه نویسی کرده اند. نام این ربات، ربات بازاریابی می باشد. شما با کمک این ربات می توانید به راحتی ممبر کانال و یا گروه خود را افزایش بدهید. کار اصلی این ربات این می باشد که یک دعوت نامه جهت عضویت در کانال و گروه شما آن را برای دیگر اعضا و کاربران تلگرام ارسال می کند و توضیحی مفید و مختصر در رابطه با کانال و کار شما برای کاربران توضیح میدهد.

تصمیم داری ربات بازاریابی را سفارش بدهید؟
برای سفارش این ربات قصد داری تا از تیم شعبه مجازی کمک بگیری؟
بهترین راه سفارش وب سایت
 شعبه مجازی می باشد.

مزایای ربات بازاریابی

ربات بازاریابی مزایای بسیاری دارد که مهمترین مزیت این ربات افزایش ممبر واقعی می باشد. با روش های مختلف این ربات هوشمند برای شما ممبر جمع می کند. از طریق ارسال دعوت نامه و توضیح خوب در رابطه با نوع کار و فعالیت شما. از طریق لینک و اد اجباری 5 نفر دیگر و غیره

شروع کار با ربات بازاریابی

بعد از ثبت سفارش جهت ساخت ربات بازاریابی تلگرامی و تحویل و نصب آن به روی تلگرام خود کافیست وارد صفحه ربات شوید. و مانند باقی ربات ها گزینه شروع را انتخاب نمایید. به همین راحتی کار با این ربات آغاز شد. حالا کافیست از منویی که برای شما ارسال شده است گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید و طبق دستورات و گزینه هایی که برای شما ارسال می شود مراحل را طی نمایید و سپس شاهد افزایش ممبر باشید.

!! راه های ارتباطی جهت ارتباط با تیم شعبه مجازی چیست؟ !!
!! تماس با یکی از شماره های زیر !!
!!یکی از راه های ارتباطی شما با مهندسین برنامه نویس شعبه مجازی می باشد !!
!!شماره تماس ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۳۴۸۷!!
!!شماره موبایل مهندس گودرزی: ۰۹۱۲۰۳۹۳۴۸۷!!

ویژگی ربات بازاریابی

یکی از بهترین ویژگی های ربات بازاریابی این می باش که شما می توانید به راحتی ببینید که چه افراد و چه کاربرانی به روی لینک کانال شما کلیک کرده اند و از طریق این ربات وارد کانال و یا گروه شما شده اند. اما چگونه؟ مگر می شود دید که چه کسی از طریق این ربات وارد کانال شما شده است؟ له با کمک این ربات شما هر کاری می توانید انجام دهید.

مراحل :

شما از طریق این ربات برای بسیاری از افراد لینک دعوت نامه میفرستید و تشویق می کنید تا افراد وارد کانال و یا گروه شم بشوند. اگر شخص به روی لینک کلیک کند در ایتدا وارد صفحه ربات می شود و باید گزینه شروع و یا START را انتخاب نماید اگر کاربر تمامی این مراحل را طی نماید پیغامی برای شما ارسال می شود. که حاوی یک کد می باشد. حالا شما با کلیک به روی کد که کد آیدی شخص است، می توانید ببینید این شخص کیست درواقع می توانید از طریق این آیدی که برای شما راسال شده است صفحه پروفایل این شخص را ببینید.

طراحی ربات تلگرام

حالا خیلی راحت می توانید این شخص را عضو گروه و کانال خود نمایید و یک نکته عالی این می باشد که این شخص هم با عضویت در این ربات می تواند خیلی راحت لینک ربات را برای بای افراد ارسال نمایید و باز هم عضو گیری داشته باشد. به همین راحتی می توانید در طول روز افزایش ممبر واقعی داشته باشید.

 

پیشنهاد ویژه مهندس گودرزی = ساخت ربات بازاریابی
راه های ارتباطی با مهندس گودرزی و تیم فنی برنامه نویسی شعبه مجازی : وب سایت شعبه مجازی

 

0نظرات
دیدگاه خود را بنویسید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − 1 =